CZECH INN HOTELS
NOVINKY PRO ZAJIŠTĚNÍ REZERVACE VOLEJTE 296 537 111

Faq

Grand hotel International Prague ****

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Hotelové služby

veškeré služby jsou otevřeny

Recepce

k dispozici 24 hodin denně

Check-in

příjezd od 14:00 hodin

Check-out

odjezd do 11:00 hodin
RESTAURACE

Snídaně

🍴 Snídaně – podáváme formou bohatých bufetových stolů denně od 7:00 – 10:30 hodin, nebo Vám snídani doručíme na pokoj

☀️ Armstrong Bar – Vybrat si zde můžete ze široké nabídky káv, osvěžujících nealkoholických nápojů a koktejlů a vín. 

HOTEL

Parkování

🚗 Parkování – Hosté hotelu mohou parkovat na hotelovém parkovišti (za budovou hotelu) za speciální cenu – 500 Kč / noc. Parkovací místo nelze rezervovat předem, záleží na aktuální dostupnosti v den příjezdu (parkoviště má kapacitu 65 parkovacích míst). Hotel má k dispozici soukromé placené parkoviště s omezeným počtem parkovacích míst, parkovací místa není možné rezervovat.

Často kladené dotazy

Hosté hotelu mohou parkovat na hotelovém parkovišti (za budovou hotelu) za speciální cenu – 500 Kč / noc. Parkovací místo nelze rezervovat předem, záleží na aktuální dostupnosti v den příjezdu (parkoviště má kapacitu 65 parkovacích míst). Hotel má k dispozici soukromé placené parkoviště s omezeným počtem parkovacích míst, parkovací místa není možné rezervovat.

Můžete si objednat transfer přes hotel nebo využít místní taxi či městskou hromadnou dopravu. Cena jízdenky 40 Kč.

Autobus 119 z letiště do zastávky Nádraží Veleslavín, poté metrem (směr Depo Hostivař) na zastávku Dejvická a odtud tramvají 8 či 18 na zastávku Zelená. (cca 25 minut)

Jízdenku na městskou hromadnou dopravu můžete pořídit na letišti, či přímo v autobusu. Pro rezervaci transferu a další informace kontaktujte laskavě recepci na hotel@internationalprague.cz nebo telefonicky na čísle +420 296 537 111

Můžete si objednat transfer přes hotel nebo využít místní taxi či městskou hromadnou dopravu. Jízdenku na městskou hromadnou dopravu můžete pořídit na nádraží. Cena jízdenky 40 Kč.

Tramvají 26 do zastávky Strossmayerovo náměstí, pokračovat tramvají 8 do zastávky Zelená. (cca 25 minut)
nebo
Tramvají 15 do zastávky Hradčanská, pokračovat tramvají 18 do zastávky Zelená. (cca 25 minut)
nebo
Metro C (směr Letňany) do zastávky Florenc, pokračovat tramvají 8 do zastávky Zelená. (cca 25 minut)

Pro rezervaci a další informace kontaktujte recepci na hotel@internationalprague.cz nebo telefonicky na čísle +420 296 537 111.

Je možné platit v hotovosti nebo kartou. Hotel přijímá kreditní karty Visa, MasterCard, Maestro a American Express.

V hotelu můžete zůstat se svým mazlíčkem, za kterého Vám bude účtovat poplatek v závislosti na velikosti mazlíčka. Pokud chcete přijet s větším mazlíčkem, prosím kontaktujte nás na hotel@internationalprague.cz nebo telefonicky na čísle +420 296 537 111.

Dětské postýlky jsou k dispozici zdarma ve všech kategoriích pokojů dle dostupnosti. Je nutno objednat předem. Prosím kontaktujte nás na hotel@internationalprague.cz nebo telefonicky na čísle +420 296 537 111.

Přistýlka je k dispozici na vyžádání za příplatek. Je nutno objednat předem. Prosím kontaktujte nás na hotel@internationalprague.cz nebo telefonicky na čísle +420 296 537 111.

V hotelu je umístěno fitness centrum, které je k dispozici zdarma pro individuální hosty ubytované v kategorii Superior, Superior Business, Executive a Apartmá Tower.
 

V hotelu není bazén. Pokud si budete chtít zaplavat, rádi Vám na recepci hotelu poradíme, kde je nejbližší veřejný bazén.

V hotelu sídlí thajský masážní salon Gold Hand, který nabízí celou řadu relaxačních a terapeutických masáží za poplatek. Salon se nachází v mezaninu hotelu, kde si také můžete služby salonu rezervovat.

V hotelu je možné se ubytovat od 15:00 hodin. Pokud přijedete dříve a budeme mít již uvolněný pokoj, rádi Vás dříve ubytujeme (od cca 11:00 hodin). Pokud potřebujete dřívější check-in informujte se na recepci na poplatek.

V den odjezdu je nutné opustit pokoj do 12:00 hodin. Pokud budete potřebovat delší čas na odjezd, informujte se na recepci na poplatek za delší používání pokoje.

Rádi Vám v hotelu uložíme zavazadla zdarma před check-inem a po check-outu v den příjezdu nebo odjezdu.

Pokoje jsou uklízeny denně.

Všechny pokoje jsou vybaveny fénem, klimatizací a minibarem.

Vysokorychlostní Wi-Fi připojení je k dispozici zdarma ve všech pokojích a veřejných prostorách hotelu.

Ceny v ubytování se mohou lišit v závislosti na vašem pobytu (např. termíny, podmínky hotelu atd.). Konkrétní cenu zjistíte, když na naší stránce zadáte data příjezdu a odjezdu.

Ano. V hotelu se nachází restaurace Symphonia. V letních měsících je hostům k dispozici také letní terasa.

Ano. Jsou dvě možnosti – můžete se stravovat á la carte v restauraci. Speciální ceny za polopenzi či plnou penzi Vám rádi poskytneme na vyžádání. Prosím kontaktujte naše rezervační oddělení na emailu: reservation@internationalprague.cz

Sky Tower není přístupný veřejnosti, ale po předchozí domluvě Vám rádi Sky Tower ukážeme. Případně je možné si objednat prohlídku celého hotelu s průvodcem za poplatek.

Ano. Sky Tower si je možné pronajmout na soukromou akci, jako je oslava narozenin, večírek, zásnuby a podobně. Pro více informací a ceník nás kontaktujte na sales@internationalprague.cz

PRAHA TOBĚ!

využijte s Vaším ubytováním řadu slev a výhod do restaurací, obchodů, památek, výstav, divadel, akvaparku a mnohem víc v rámci našeho projektu PRAHA TOBĚ!. Kartu získáte po Vašem příjezdu na hotel.