CZECH INN HOTELS
NOVINKY PRO ZAJIŠTĚNÍ REZERVACE VOLEJTE 296 537 111

Faq

Grand hotel International Prague ****

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Hotelové služby

veškeré služby jsou otevřeny

Recepce

k dispozici 24 hodin denně

Check-in

příjezd od 15:00 hodin

Check-out

odjezd do 11:00 hodin
RESTAURACE

Snídaně

🍴 Snídaně – podáváme formou bohatých bufetových stolů denně od 7:00 – 10:30 hodin, nebo Vám snídani doručíme na pokoj

☀️ Armstrong Bar – Vybrat si zde můžete ze široké nabídky káv, osvěžujících nealkoholických nápojů a koktejlů a vín. 

HOTEL

Parkování

🚗 Parkování – Hosté hotelu mohou parkovat na hotelovém parkovišti (za budovou hotelu) za speciální cenu – 300 Kč / noc. Parkovací místo nelze rezervovat předem, záleží na aktuální dostupnosti v den příjezdu (parkoviště má kapacitu 65 parkovacích míst).

Často kladené dotazy

Hosté hotelu mohou parkovat na hotelovém parkovišti (za budovou hotelu) za speciální cenu – 300 Kč / noc. Parkovací místo nelze rezervovat předem, záleží na aktuální dostupnosti v den příjezdu (parkoviště má kapacitu 65 parkovacích míst).

Můžete si objednat transfer přes hotel nebo využít místní taxi či městskou hromadnou dopravu. Cena jízdenky 40 Kč.

Autobus 119 z letiště do zastávky Nádraží Veleslavín, poté metrem (směr Depo Hostivař) na zastávku Dejvická a odtud tramvají 8 či 18 na zastávku Zelená. (cca 25 minut)

Jízdenku na městskou hromadnou dopravu můžete pořídit na letišti, či přímo v autobusu. Pro rezervaci transferu a další informace kontaktujte laskavě recepci na hotel@internationalprague.cz nebo telefonicky na čísle +420 296 537 111

Můžete si objednat transfer přes hotel nebo využít místní taxi či městskou hromadnou dopravu. Jízdenku na městskou hromadnou dopravu můžete pořídit na nádraží. Cena jízdenky 40 Kč.

Tramvají 26 do zastávky Strossmayerovo náměstí, pokračovat tramvají 8 do zastávky Zelená. (cca 25 minut)
nebo
Tramvají 15 do zastávky Hradčanská, pokračovat tramvají 18 do zastávky Zelená. (cca 25 minut)
nebo
Metro C (směr Letňany) do zastávky Florenc, pokračovat tramvají 8 do zastávky Zelená. (cca 25 minut)

Pro rezervaci a další informace kontaktujte recepci na hotel@internationalprague.cz nebo telefonicky na čísle +420 296 537 111.

Je možné platit v hotovosti nebo kartou. Hotel přijímá kreditní karty Visa, MasterCard, Maestro a American Express.

V hotelu můžete zůstat se svým mazlíčkem, za kterého Vám bude účtovat 500 CZK/noc. Pokud chcete přijet s větším mazlíčkem, prosím kontaktujte nás na hotel@internationalprague.cz nebo telefonicky na čísle +420 296 537 111.

Dětské postýlky jsou k dispozici zdarma ve všech kategoriích pokojů dle dostupnosti. Je nutno objednat předem. Prosím kontaktujte nás na hotel@internationalprague.cz nebo telefonicky na čísle +420 296 537 111.

Přistýlka je k dispozici na vyžádání za příplatek. Je nutno objednat předem. Prosím kontaktujte nás na hotel@internationalprague.cz nebo telefonicky na čísle +420 296 537 111.

Vstup do fitness centra je zpoplatněn částkou 125 Kč.

 

V hotelu není bazén. Pokud si budete chtít zaplavat, rádi Vám na recepci hotelu poradíme, kde je nejbližší veřejný bazén.

V hotelu sídlí thajský masážní salon Gold Hand, který nabízí celou řadu relaxačních a terapeutických masáží za poplatek. Salon se nachází v mezaninu hotelu, kde si také můžete služby salonu rezervovat.

V hotelu je možné se ubytovat od 15:00 hodin. Pokud přijedete dříve a budeme mít již uvolněný pokoj, rádi Vás dříve ubytujeme (od cca 11:00 hodin). Pokud potřebujete dřívější check-in informujte se na recepci na poplatek.

V den odjezdu je nutné opustit pokoj do 11:00 hodin. Pokud budete potřebovat delší čas na odjezd, informujte se na recepci na poplatek za delší používání pokoje.

Rádi Vám v hotelu uložíme zavazadla zdarma před check-inem a po check-outu v den příjezdu nebo odjezdu.

Pokoje jsou uklízeny denně.

Všechny pokoje jsou vybaveny fénem, klimatizací a minibarem.

Vysokorychlostní Wi-Fi připojení je k dispozici zdarma ve všech pokojích a veřejných prostorách hotelu.

Ceny v ubytování se mohou lišit v závislosti na vašem pobytu (např. termíny, podmínky hotelu atd.). Konkrétní cenu zjistíte, když na naší stránce zadáte data příjezdu a odjezdu.

Ano. V hotelu se nachází restaurace Symphonia. V letních měsících je hostům k dispozici také letní terasa.

Ano. Jsou dvě možnosti – můžete se stravovat á la carte v restauraci. Speciální ceny za polopenzi či plnou penzi Vám rádi poskytneme na vyžádání. Prosím kontaktujte naše rezervační oddělení na emailu: reservation@internationalprague.cz

Grand Bar International je otevřen denně v čase 17-23.00, pro hotelové hosty vstup zdarma. Pro neubytované návštěvníky je vstup zpoplatněn částkou 100 Kč/osoba

Ano. Grand Bar International si je možné pronajmout na soukromou akci, jako je oslava narozenin, večírek, zásnuby a podobně. Pro více informací a ceník nás kontaktujte na sales@internationalprague.cz

PRAGUE PASS

využijte s Vaším ubytováním řadu slev a výhod do restaurací, obchodů, památek, výstav, divadel, akvaparku a mnohem víc v rámci našeho projektu PRAGUE PASS. Kartu získáte po Vašem příjezdu na hotel.